پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره هیوندا توسان ix35
هیوندا توسان ix35
اجاره روزانه:3,500,000 ریال
اجاره هفتگی:2,500,000 ریال
قیمت اجاره هیوندا ix55
هیوندا ix55
اجاره روزانه:4,500,000 ریال
اجاره هفتگی:28,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

تویوتا-کمری-2018-خودرویی-از-آینده
خوشبختانه زمان بازطراحی مجدد این خودرو فرا رسیده است. براساس خبرهای متعدد و تحلیل خبرهایی که از کارخانه تویوتا به گوش می‌رسد، این خودروی  سایز متوسط برای مدل‌های سال 2018 ظاهری جدید پیدا کرده و به مجموعه TRD یا همان توسعه سرعتی تویوتا مجهز شده است. این خودرو همچنین در رده خودروهای پرفورمنس قرار گرفته و جذابیت‌های ظاهری آن تحسین برانگیز است.

ظاهر اسپرت و براق‌تر

همه مدل‌های 2018 کمری ظاهری جدید پیدا کرده‌ و به روزتر شده‌اند. کمری با این شکل و ظاهر امیدوارکننده‌تر به نظر می‌‌رسد. برای کسانی که شاهد نسخه "ناسکار" تویوتا کمری بوده‌اند ظاهر این خودرو شگفت‌انگیز نخواهد بود. اما این خودرو مانند لکسوس ازجلو پنجره مشبک دوکی شکل، دریچه‌های هوای بزرگتر و LED‌های خوشه‌ای L شکل بهره می‌برد.

بدنه نیز به گونه‌ای طراحی شده که ویژگی‌های بصری در آن نمود یافته است. خطوط زیبا و قوس‌دار، چین پنل‌ها و گاردهای موج‌دار از این ویژگی‌های آن به شمار می‌آیند. شمایل کلی خودرو نیز تقریبا شبیه سدان IS لکسوس است. پنجره‌های عقب نیز گردتر شده است. نمای عقب نیز تحت تاثیر چراغ‌های خوشه‌ای و شیک است.

خبر بزرگ این است که کمری به سمت استفاده از پلت‌فرم‌های جدید ماژولار (TNGA) حرکت می‌کند که احتمالا ساختارهای جدید پیروس یا CH-R در شمار این پلت‌فرم‌ها هستند. با وجود اینکه این پلت‌فرم‌ها برای خودروهای سایز متوسط طراحی شده‌اند، دارای ابعاد بزرگتری هستند. مرکز ثقل در این خودروها پائین‌تر آمده و وزن آنها به واسطه استفاده از عناصر آلومینیومی کاهش یافته است. انتظار می‌رود چرخ‌ها در این مدل بزرگتر، سامانه تعلیق سخت‌تر و ترمزها به روزتر شوند. با این مشخصات این خودرو احتمالا رقیب سرسختی برای فورد اسپورت فیوژن محسوب می‌شود.

در داخل کابین نیز از مواد با کیفیت‌تری استفاده شده است. سامانه اطلاعات و سرگرمی نیز به شکل قابل توجهی ارتقاء یافته است. کمری در این مدل در فضای رقابتی شدیدی قرار گرفته و به همین دلیل افزایش قابل توجه ابعاد کابین مسئله‌ای شگفت انگیز محسوب نمی‌شود.

محدوده جدیدی کمری‌های جدید به موتورهای گازوئیل یا هیبریدی مجهز خواهند شد. اگرچه احتمال استفاده از موتورهای توربوشارژ 2 لیتری نیز در این خودروها دیده می‌شود. این موتورها احتمالا با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته هماهنگ خواهند شد. در مدل‌های TRD نیز شاهد پیشرانه‌ها (موتورهای) تزریق مستقیم 3.5 لیتری و V6 هستیم که معمولا روی هایلندرهای شاسی بلند شاهدش بوده‌ایم. انتظار می‌رود بازده این موتورها حدود 300 اسب‌بخار باشد.

تمام مدل‌های جدید آکورد، اینسپایردهای سیویک، سوناتای هیوندای، شورلت مالیبو، مزدا 6 و کیا اوپتیما از رقبای متوسط سایز برای این خودرو محسوب می‌شوند.


خوشبختانه زمان بازطراحی مجدد این خودرو فرا رسیده است. براساس خبرهای متعدد و تحلیل خبرهایی که از کارخانه تویوتا به گوش می‌رسد، این خودروی سایز متوسط برای مدل‌های سال 2018 ظاهری جدید پیدا کرده و به مجموعه TRD یا همان توسعه سرعتی تویوتا مجهز شده است. این خودرو همچنین در رده خودروهای پرفورمنس قرار گرفته و جذابیت‌های ظاهری آن تحسین برانگیز است.