پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره بی ام دبلیو z4 فول کیت
بی ام دبلیو z4 فول کیت
اجاره روزانه:10,000,000 ریال
اجاره هفتگی:60,000,000 ریال
قیمت اجاره بی ام و X6
بی ام و X6
اجاره روزانه:13,000,000 ریال
اجاره هفتگی:70,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

اجاره خودرو های لوکس در تهران 

اگر قصد یک سفر خارج از شهر چند روزه دارید و می خواهید که وجه تان را حفظ کنید و از پرستیژ بیشتری برخوردار شوید یا حتی برای راحتی خانواده در مسافرت های چند روزه ، می توانید یک اتومبیل سوپر لوکس خارجی را برای مدتی که نیاز دارید اجاره کنید و آسایش را به عزیزانتان هدیه دهید.

اجاره خودرو های شیک و  لوکس خارجی  برای کسانی که قصد دارند جشن عروسی خود را برگذار کنند و می خواهند به بهترین نحو ممکن جشن خود را سپری کنند بسیار مناسب است ؛ همچنین کسانی که یک قرار ملاقات مهم کاری را در پیش دارند برای جلوه بیشتر به بیزینس خود معمولا سراغ کرایه کردن خودرو های لوکس خارجی می روند.

امکان دارد خودرو شما برای مدت زمانی  نیاز به توقف در تعمیرگاه داشته باشد در این زمان این شرکت می تواند اتومبیل مورد نیاز را در اختیارتان بگذارد . شاید قصد یک سفر درون شهری کوتاه مدت و یا یک مسافرت بیرون شهری بلند مدت داشته باشید شما می توانید یک خودروی راحت ، مدرن و با امنیت بالا  اجاره نمایید. رانندگی با خودروی های لوکس و سوپر اسپرت که توسط حامی رنت به مشتری های کرایه خودرو ارائه می شود در جاده های توریستی کشور تجربه خوبی برای شما و همراهانتان می تواند باشد.

حامی رنت رویای شما برای داشتن خودروی تشریفاتی و لوکس را در زمان مورد نیاز با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برآورده می کند.

اجاره اتومبیل بدلیل قیمت مناسب نسبت به خرید ماشین با استقبال زیادی مواجه شده است به نحوی که اگر شما بخواهید برای یک مدت کوتاه و موقت یک ماشین را خریداری نمایید ، به خاطر مسائل مختلف از جمله کاهش قیمت خودرو پیشنهاد می شود برای انجام کارهای خود سراغ کرایه خودرو بروید .

خودرو تنها وسیله‌ ای برای رفت آمد نیست ، بالعکس گاهی وقت ها پیامد سلایق، و هدف های مالکانش هم است. بعضی از خودرو ها هستند که توانایی بی نظیری را به افراد وارد میکنند و همچنین خصوصیت متمایز را از خود آشکار میکند، که فقط اختصاص به همون فراورده است و شما آن خصلت ناب را در بقیه هم صنف هایش مشاهده می کنید.

  کرایه اتومبیل همراه با راننده یا بدون راننده امروزه در سر تا سر دنيا به يک صنعت تبديل شده است و از آن به عنوان صنعت کرایه ماشین يا رنت کار نام برده مي شود. اين صنعت به علت استقبال گسترده خصوصاً در آمريکا و اروپا در طول يک قرن موجب تشکيل شرکتهاي بزرگ گرديده که برخي از آنها داراي 24000 تا 50000 اتومبیل بوده و سرويسهاي متنوعي به مشتريان خود ارائه مي دهند

مرکز اجاره خودرو و کرایه اتومبیل حامی رنت یکی از با ثبات ترین و سابقه دارترین شرکت ها در بین شرکت های رنت خودرو و اجاره اتومبیل بدون راننده در تهران و در کشور عزیزمان ایران می باشد که برای کرایه کردن خودرو های خارجی دست شما را کاملا باز گذاشته است و با در اختیار داشتن تعداد زیادی از محصولات کمپانی های مختلف و با قیمت کاملا منصفانه و پایین تر نسبت به سایر رقیبان ، انتخاب امن و راحتی را برای شما فراهم کرده است .

طبیعی می باشد که شما می توانید خودرو درخواستی خود را همراه با راننده نیز درخواست کنید .این نوع از اجاره خودرو برای کسانی مناسب است که به هر دلیل قادر به رانندگی کردن نیستند یا آشنایی کاملی با خیابان ها و مسیرهای شهر نیستند .

در اجاره کردن خودرو همراه با راننده ، تعهدات شخص کرایه کننده خودرو بسیار کاهش پیدا می کند و هرگونه خسارت احتمالی برعهده راننده می باشد.

برای استفاده از خدمات کرایه ماشین بدون راننده می توانید لیست قیمت های خودرو های کرایه ای را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت رزرو آنها با ما تماس برقرار کنید .