پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره بی ام و 528I
بی ام و 528I
اجاره روزانه:12,000,000 ریال
اجاره هفتگی:70,000,000 ریال
قیمت اجاره بی ام و 528
بی ام و 528
اجاره روزانه:10,000,000 ریال
اجاره هفتگی:56,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

کرایه اتومیبل در اهواز 

مرکز اجاره خودرو و کرایه اتومبیل حامی رنت افتخار دارد تا شیک ترین و با کیفیت ترین مایشن های موجود در بازار خودرو کشور را جهت اجاره خودرو همراه با راننده و کرایه اتومبیل بدون راننده به اهوازی های عزیز عرضه کند. این موسسه جهت رفاه حال شما متقاضیان محترم اجاره خودرو ، اتومبیل درخواستی شما را در محل کار یا منزل و هتلی که در آن اقامت دارید تحویل می دهد .

به دلایل مختلفی امکان دارد که شما به یک خودرو برای کرایه کردن احتیاج پیدا کنید تا به وسیله آن به فعالیت مورد نظر خود برسید . در این مورد حامی رنت می تواند در این زمینه شما را یاری نمایید .در مرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو بدون راننده حامی رنت شما می توانید لوکس ترین ماشین های خارجی و ایرانی را کرایه نمایید .ماشین های زیادی توسط حامی رنت به شما مشتریان عزیز کرایه داده می شود که از بین خودرو های خارجی موجود می توان به : کرایه خودرو بی ام و Z4 ، بی ام و 528i ، کرایه خودرو مرسدس بنز اس 500 ،  اجاره جنسیس کوپه ، بی ام دبلیو X3 ، اجاره خودرو کیا اپتیما ، اجاره خودرو بوگاتی ، خودرو سوناتا ، اشاره کرد و در بین ماشین های تولید ایران هم می توان به ریو ، رانا ، مگان ، پژو پارس ، پژو 405 ، پژو 206 ، پراید و غیره اشاره کرد.

کرایه کردن خودرو های لوکس به کسانی توصیه می شود که قصد دارند از مهمانان ویژه خود پذیرایی کنند و با کرایه کردن یک خودرو شیک خارجی می توانند بر اعتبار و پرستیژ خود بیفزایند . برای کسانی هم که قصد دارند برای اجاره کردن خودرو هزینه زیادی را پرداخت نکند ، کرایه خودرو های تولید شده توسط شرکت های خودرو ساز داخلی توصیه می شود زیرا با اجاره کردن این ماشین ها هم می توانند کار خود را انجام دهند و هم اینکه در هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

صنعت کرایه اتومبیل یا همان خدمات رنت کار (Rent Car) این روز ها در کشور ما نیز مانند سایر کشور های دنیا از استقبال خوبی در بین مردم برخوردار شده است که این خدمات شامل کرایه خودرو بدون راننده و یا همراه با راننده می باشد که هرکدام از این موارد شامل مزایای خاص خود هستند.

اجاره‌ اتومبیل به دو مدل صورت می‌گیرند، اجاره های کوتاه مدت و اجاره های بلند مدت. اجاره‌ های کوتاه‌ مدت همان اجا‌ره‌ های روزانه است که به مدت یک یا چند روز خودرو را اجاره می‌ گیرند و ممکن است گاهی کمتر از یک روز هم شود و اجاره بلند مدت هم به مدت زمان یک هفته یا بیشتر گفته می شود.

در کنار ساکنین محترم اهواز سایر هموطنان عزیز هم که شهر اهواز را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند هم می توانند از خدمات کرایه ماشین در این شهر بهره مند شوند.

لازم به ذکر می باشد که خدمات ویژه اجاره خودرو تنها مختص به هوطنان اهوازی نمی باشد و سایر هموطنان عزیز هم می توانند در شهر های خود از خدمات کرایه خودر حامی رنت استفاده نمایند.

حامی رنت افتخار دارد با استفاده از سال ها تجربه شرکت هاي رنت کار اروپايي و آمريکايي و با کادر مجرب و دوره ديده و با خودرو هاي کاملاً لوکس و تشريفاتي و مطابق با استانداردهاي روز جهاني در خدمت شما عزيزان باشد.

اگر می خواهید اتومبیل مورد نظر خود برای کرایه کردن را از حامی رنت کرایه کنید ، می توانند با تماس با مرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو بدون راننده حامی رنت ، به صورت تلفنی با همکاران ما در تماس باشند تا بهترین پیشنهاد جهت انتخاب ماشین مناسب جهت کرایه خودرو بدون راننده یا همراه با راننده را به شما ارائه دهیم.