پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره کیا اپتیما فول آپشن
کیا اپتیما فول آپشن
اجاره روزانه:4,500,000 ریال
اجاره هفتگی:30,000,000 ریال
قیمت اجاره کیا سراتو 4 درب
کیا سراتو 4 درب
اجاره روزانه:3,000,000 ریال
اجاره هفتگی:18,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

اجاره خودرو ارزان در ایران 

 در صورتی که قصد دارید یک سفر کوتاه مدت درون شهری یا قصد رفتن به یک مسافرت برون شهری برای مدت زمان طولانی را دارید می توانید یک خودرو راحت و ارزان را کرایه کنید که هم به هدف خود برسید و هم اینکه در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

در صورتی که می خواهید هزینه کرایه کردن ماشین مورد نظرتان کاهش یابد پیشنهاد ما به شما کرایه کردن یکی از خودرو های تولید داخل نظیر پراید و تیبا می باشد . البته سایر ماشین های داخلی مانند پژو پارس ، پژو 405 ، پژو 206 ، سمند ، رانا ، دنا و غیره نیز با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.

مشتریان اجاره خودرو اغلب کسانی هستند که یا در مسافرت به سر می برند و یا خودرو آنها در تعمیر گاه می باشد. و یا کسانی هستند که تا مدتی توانایی تهیه ماشین مورد نظر خود را ندارند و صلاح می دانند برای مدتی از خودرو اجاره ای استفاده کند.

کرایه اتومبیل به صورت ساعتی روزانه هفتگی ماهانه حتی سالانه در مرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو حامی رنت صورت می گیرد. جلوه زیبای ماشین هایی که در اختیار حامی رنت می باشد توجه همگان را برای کرایه کردن خودرو جلب می کند.

با توجه به قیمت های بالا و غیرمنصفانه خودرو ها ، اجاره کردن آنها بسیار به صرفه تر از خرید آنها می باشد . بیشتر مردن برای برطرف کردن نیازهای خود سراغ کرایه کردن ماشین می روند که البته همزمان می توانند از امانات رفاهی ماشین مورد علاقه خود بهره مند شوند.کرایه کردن ماشین در هر شخصی دلیل خاص خود را دارد که میتواند از عمده دلیل های کرایه خودرو به نیاز به خودرو شخصی و سفر کردن خانواده ها به صورت دسته جمعی ، استفاده سازمانی و گاهی احتیاج به خودروهای لوکس اشاره کرد.

ممکن است شما به دلیل تصادف کردن یا تعمیر کردن اتومبیل خود نیاز به یک خودرو جایگزین داشته باشید ، شما می توانید با یک تماس با کارشناسان مرکز ارائه خدمات تشریفات و کرایه اتومبیل حامی رنت در کوتاه ترین زمان ممکن ماشین درخواستی خود را با کمترین قیمت تحویل بگیرید .

 

معمولا ماشین های اجاره‌ای را در مراسم عروسی می بینم؛ جایی که عروس و داماد دوست دارند چون الماس در جشن شروع زندگی مشترک شان بدرخشند، به همین منظور اتومبیلی لوکس و زیبا را اجاره می کنند.

همچنین در کنار خودرو های ایرانی شرکت حامی رنت مفتخر است که اعلام کند با در اختیار داشتن چندین دستگاه خودرو لوکس خارجی ، مانند انواع خودرو های شاسی بلند ، اسپورت ، کلاسیک و غیره با قیمت های مناسب نسبت به سایر شرکت ها آماده خدمت رسانی به همشهری ها و هموطنان عزیز است.

به همین دلیل ما تعداد زیادی ماشین با انواع سلیقه ها تهیه کرده ایم از اجاره خودرو ارزان قیمت گرفته تا کرایه ماشین های گران قیمت مدرن ، لوکس و کلاسیک ، توسط حامی رنت ارائه می شود.

 

شما می توانید این خودرو ها را به دو روش در اختیار بگیرید ، روش اول بدون راننده می باشد (در این روش هر گونه خسارتی که به خودرو وارد شود به عهده شخص اجاره کننده خودرو می باشد) و روش دوم نیز همراه با راننده خودرو (این روش از نظر امنیت برای شما مناسب تر است زیرا در صورت بروز هرگونه خسارت مسئولیت با راننده ماشین می باشد ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

حال با توجه به تمام نکاتی که گفته شد ، اگر قصد ندارید که مبلغ زیادی را برای اجاره خودرو پرداخت کنید ما به شما خودرو پراید را پیشنهاد می کنیم.

برای استفاده از خدمات اجاره خودرو در حامی رنت می توانید لیست قیمت های اتومبیل های کرایه ای را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت رزرو آنها با ما کارشناسان حامی رنت بگیرید.