پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره پژو 206 تیپ 5
پژو 206 تیپ 5
اجاره روزانه:1,500,000 ریال
اجاره هفتگی:10,000,000 ریال
قیمت اجاره پژو پارس
پژو پارس
اجاره روزانه:1,400,000 ریال
اجاره هفتگی:12,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

اجاره خودرو car rentمرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو بدون راننده و همراه با راننده حامی رنت با در اختیار داشتن تیم حرفه ای در زمینه رنت کار آماده است که به هموطنان عزیز در سراسر کشور خدمات اجاره خودرو را به صورت های مختلف و با مناسب ترین قیمت ها ارائه دهد.

رنت کار یا خدمات کرایه اتومبیل این روز ها در کشور ما نیز مانند سایر کشور های دنیا از استقبال خوبی در بین مردم برخوردار شده است که این خدمات شامل رنت اتومبیل بدون راننده و یا همراه با راننده می باشد که هرکدام از این موارد شامل مزایای خاص خود هستند.

رنت ماشین به خاطر قیمت مناسب نسبت به خرید اتومیبل با استقبال زیادی مواجه شده است به نحوی که اگر شما بخواهید برای یک مدت کوتاه و موقت یک اتومبیل برای خود خریداری کنید ، به خاطر مسائل مختلف از جمله کاهش قیمت اتومبیل پیشنهاد می شود سراغ کرایه ماشین بروید .


حامی رنت یکی از با ثبات ترین و سابقه دارترین شرکت ها در بین شرکت های اجاره ماشین و اتومبیل کرایه بدون راننده و اجاره خودرو در تهران و در کشور عزیزمان ایران می باشد.
شرکت اجاره خودرو حامی رنت ، دارای خودروهای اجاره ای از برند های داخلی و خارجی معتبر نظیر : اجاره اتومبیل سیتروین ، اجاره اتومبیل های ایرانی ، اجاره ماشین بدون راننده ، اجاره ماشین عروس ، اجاره خودرو لوکس خارحی ، اجاره ماشین های تشریفاتی ، کرایه اتومبیل برای استقبال فرودگاهی ، اجاره ماشین vip ، اجاره خودرو cip ، کرایه خودرو مازراتی ، کرایه خودرو پورشه ، کرایه اتومبیل بنز ، کرایه اتومبیل بی ام دبلیو ، کرایه خودرو هوندا ، کرایه خودرو هیوندا ، کرایه ماشین کیا ، کرایه ماشین رنو ، اجاره اتومبیل تویوتا ، اجاره ماشین سوزوکی ، و خدمات خاص برای شما عزیزان می باشد.

ممکن است شما برای مراسم عروسی تان که می خواهید آن را به یاد ماندنی کنید نیاز به یک خودرو لوکس یا یک ماشین شاسی بلند خارجی داشته باشید ، فقط کافیست با یک تماس با کارشناسان ما درخواست خود را عنوان کنید تا در سریع ترین زمان ممکن خودرو در محلی که شما حضور دارید به شما تحویل داده شود .

ممکن است برای انجام دادن کاری درون شهری و یا حتی یک مسافرت چند روزه نیاز به کرایه کردن یک اتومبیل داشته باشید که نمی خواهید که بابت کرایه کردن آن هزینه زیادی را پراخت نمایید در این صورت پیشنهاد ما به شما کرایه کردن یک خودرو تولید شده توسط خودرو ساز های داخلی نظیر ، پراید ، سمند ، رانا ، ماشین های خانواده پژو و ... استفاده نمایید.

مرکز اجاره خودرو و کرایه اتومبیل حامی رنت ، آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن خودرویی را برای شما تدارک ببیند که بتوانید یک سفر لذت بخش و بیاد ماندنی را در کنار عزیزانتان در شهر بندرانزلی تجربه کنید .

شرایط کرایه این اتومبیل ها با توجه به تولید داخل بودن و تولید خارج بودن خودرو متغیر است، اما در حالت کلی متقاضی باید چکی به مبلغ کل ماشین همراه با جواز کسب، سند ملک به شرکت ارائه دهد.این در حالی است که اگر در هنگام اجاره، پیشامدی برای خودرو مورد نظر اتفاق بیفتند، کل خسارت وارد شده بر عهده اجاره کننده است.

شما می توانید خودرو های خود را به صورت همراه با راننده در اختیار بگیرید . در این نوع از رنت خودرو شما مسئولیت کمتری را عهده دار خواهید بود و هزینه هرگونه خسارت احتمالی به عهده راننده می باشد

برای استفاده از خدمات کرایه اتومبیل بدون راننده یا همراه با راننده در شهرهای مختلف کشور می توانید لیست قیمت های اتومبیل های کرایه ای حامی رنت را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت رزرو آنها با ما تماس بگیرید.