پیشنهاد ویژه

اجاره خودرو بدون راننده
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و x3 مدت محدود تخفیف تا 25% تخفیف
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و 528i مدت محدود تخفیف تا 35% واقعی
اجاره خودرو بدون راننده
بی ام و z4 l مدت محدود تخفیف تا 30% واقعی

  لیست قیمت اجاره بها

قیمت اجاره هیوندا توسان ix35
هیوندا توسان ix35
اجاره روزانه:3,500,000 ریال
اجاره هفتگی:2,500,000 ریال
قیمت اجاره هیوندا ix55
هیوندا ix55
اجاره روزانه:4,500,000 ریال
اجاره هفتگی:28,000,000 ریال

  همکاری با ما

دوستان عزیز و همکاران گرامی این مجموعه با هدف گسترس صنعت اجاره خودرو در تمام شهرهای کشور عزیزمان راه اندازی و در راستای تحقق این امر به یاری شما عزیزان نیازمند است . در صورت تمایل به همکاری با این مجموعه از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

اجارهاجاره اتومبیل یا خدمات رنت خودرو این روز ها در تمام شهر های کشور ما نیز مانند سایر کشور های دنیا از استقبال خوبی در بین مردم برخوردار شده است که این خدمات شامل رنت خودرو بدون راننده و یا همراه با راننده می باشد که هرکدام از این موارد مزایای خاص خود را دارند . در ادامه مفصل درباره صنعت اجاره خودرو توضیح خواهیم داد.

مرکز ارایه خدمات تشریفات و اجاره خودرو حامی رنت در زمینه اجاره خودرو های لوکس خارجی و ایرانی در تمام شهر های ایران خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه می دهد.

شما با اجاره یک دستگاه خودرو بدون راننده از رانندگی، رفتن به سفر و انجام کارهای خود لذت می برید و با عزم استفاده از وسیله شخصی برای استهلاک کمتر و عمر طولانی تر و همچنین حداکثر بهره از زمان و حداقل هزینه به هدفتان که همان آرزوی ماست به بهترین نحو، جامه عمل بپوشانید

.

همچنین می توانید خودرو های خود را به صورت همراه با راننده در اختیار بگیرید . در این نوع از رنت خودرو شما مسئولیت کمتری را عهده دار خواهید بود و هزینه هرگونه خسارت احتمالی به عهده راننده می باشد .

حامی رنت افتخار دارد تا لوکس ترین و به روزترین خودروهای موجود در ایران را جهت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده به شما عرضه کند. این موسسه جهت رفاه حال شما متقاضیان محترم اجاره خودرو و اجاره ماشین خودرو را در محل کار یا منزل و هتلی که در آن اقامت دارید تحویل می دهد .

خدمات مرکز اجاره خودرو و کرایه اتومبیل حامی رنت ، شامل اجاره انواع خودرو های لوکس و کلاسیک و اجاره انواع خودرو های ایرانی با قیمت های مناسب جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسفر فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس ، همراه با راننده و بدون راننده و تحویل در محل مورد نیاز مشتریان عزیز می باشد.

عروس و داماد ها معمولا برای ماندگارتر کردن جشن عروسی شان سراغ اجاره ماشین های لوکس برای مراسم عروسی خود می روند . شب عروسی در زندگی هرکسی جزء به یادماندنی ترین شب هایی می باشد که در طول زندگی تجربه می کند و در این شب می شود با انجام کارهایی خاص آن را تا ابد در ذهن خود هک کنید یکی از این راه ها اجاره یک خودرو لوکس است . در این بین بی ام دبلیو بدلیل جوان پسند بودن و ظاهر اسپرت خود یکی از بهترین گزینه ها می باشد .

یکی دیگر از زمان هایی که مردم به اجاره ماشین نیاز پیدا می کنند زمانی است که قصد رفتن به سفر دارند و به دلیل هزینه زیاد کرایه تاکسی برای چند ساعت به یک خودرو نیاز پیدا می کنند.

در صورتی که به یک خودرو نیاز دارید و نمی خواهید بابت کرایه کردن آن هزینه زیادی را پرداخت نمایید ، می توانید با کرایه کردن یکی از ماشین های تولید شده توسط خودروساز های ایرانی در هزینه های خود صرفه جویی کنید . ماشین های موجود در حامی رنت شامل تمام خودرو های داخلی نظیر پژو 206 ، پژو 405 ، پژو پارس ، سمند ، پراید و ... می باشد .

در صورتی که می خواهید یکی از ماشین های موجود حامی رنت را برای مدتی اجاره کنید می توانید با مراجعه به لیت خودرو ها خودرو مورد نظرتان را انتخاب کنید و یا در صورتی که سوالاتی در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از مشورت با کارشناسان کارآزموده حامی رنت خودرو مناسب خود را رزرو نمایید .

حامی رنت به عنوان بهترین شکرت فعال در زمینه اجاره خودرو ، ماشین مورد نظرتان را در زمان تعیین شده در محلی که در آن حضور دارید به شما تحویل خواهد دارد.